O nas

Zapraszamy Państwa do naszych pokoi gościnnych "Pod bocianim gniazdem" w Mostach (Gmina Kosakowo) na północnej krawędzi Kępy Oksywskiej oraz w pobliżu rezerwatów Mechelińskie Łąki i Czapli Siwej. Wspaniała przyroda oraz czyste morskie powietrze są wielkimi atutami naszej miejscowości.

Nasz budynek położony jest 1 km od wód Zatoki Gdańskiej i Puckiej (1,5 km od miejscowości wypoczynkowej - Rewa). Nasz region posiada wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych m.in. windsurfingu i kitesurfingu.

Do Państwa dyspozycji przekazujemy pokoje, w których każdy posiada własny aneks kuchenny wyposażony w podstawowy sprzęt: płytę grzewczą, naczynia oraz sztućce. Każdy pokój posiada własną łazienkę (pełen węzeł sanitarny). Ponadto w pokojach znajduje się TV kablowa i szybki internet bezprzewodowy.

Do Państwa dyspozycji udostępniamy również lodówkę, żelazko, deskę do prasowania oraz grilla.

Na przestronnej posesji wokół domu znajduje się parking oraz dużo miejsca na wypoczynek i grilowanie. Oferujemy również pole namiotowe z dostępem do w pełni wyposażonej łazienki. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw.

W pobliżu znajduje się ośrodek jeździecki. Na granicy posesji znajduje się bocianie gniazdo. Okolica to ostoja przelotnego ptactwa.

Usytuowanie obiektu stanowi bardzo dobrą bazę wypadową do centrum Gdyni (13km), Sopotu i Gdańska oraz Kaszub.